QUATRO
LEONARDİT KAYNAKLI SIVI ORGANOMİNERAL GÜBRE

Mobirise

UYARILAR

Sadece gerekli olan yerlerde kullanınız.

Çocuklardan ve gıdalardan uzak tutunuz.

Önerilen dozları aşmayınız.

Asidik karakterli gübre ve maddelerle karıştırmayınız.

Damlama sistemine vermeden önce ve sonra sistemde gübre kalmamasına dikkat ediniz.

Toprak ve / veya yaprak analizi yaptırılarak ürünün kullanılması tavsiye edilir.

Orijinal ambalajında serin ve kuru yerde direkt güneş ışığına maruz kalmayacak şekilde muhafaza ediniz.

Normal depolama şartlarında 3 yıl boyunca özelliklerini korur.

Depolama Sıcaklığı: + 7 ile + 40 °C arasında depolanmalıdır.

Deri ve göz temasında tahriş edici olduğundan bol su ile yıkanması önerilir.

Ambalajlar : 1 L- 5 L- 20 L- 1 ton İBC

QUATRO NEDİR?

QUATRO yüksek oranlı fosfor ,azot ve potasyum la birlikte Leonardit Menşeli Humik asit içeren SIVI formda bir gübredir. İçerisindeki %9 oranındaki HUMİK ASİT ile toprağınızı düzenleyip onarırken, humik asitle harmanlanmış ve böylece yapısı korunarak muadillerinden daha yavaş salınımlı hale getirilmiş %10 oranındaki FOSFOR, yine humik asitle kombine edilmiş ve kolayca bozunmayan üre formundaki % 12 AZOT ve % 13 POTASYUM ile birlikte bitkinize büyüme,gelişme ,strese dayanıklık sağlayan ve verim artırımında pozitif yönde destek olan benzersiz bir SIVI üründür.

QUATRO’nun AVANTAJLARI NELERDİR?

1. Leonardit menşeli Humik asit yapısı nedeniyle başka gübrelerle karıştığında çökme yapmaktadır. Bu nedenle tek başına kullanımı önerilmektedir.QUATRO’nun özel formülasyonu sayesinde Humik asidi tarlanıza, bahçenize uygularken aynı anda Azot,Fosfor ve Potasyum da vermiş olacaksınız.

Humik asiti ayrı, NPK gübresini ayrı ayrı uyguladığınızda her uygulamada harcayacağınız EKSTRA ZAMAN, EKSTRA İŞÇİLİK, EKSTRA YAKIT yani EKSTRA MALİYET QUATRO ile ORTADAN KALKMAKTADIR.

2. QUATRO ile Sabit sulama sistemi olan tarla ve meyve bahcelerinde iklim ve toprak sartlari nedeniyle tarlaya girilemediği donemde dahi sulama sistemi ile taban gübrelemesini yapmak mümkün hale gelmektedir.

QUATRO’nun damlama sisteminden kolay uygulanabilirliği ile meyve bahçelerinde çamurda toprak işlemek zorunda kalinmayacağından muhtemel kök zararlarinin da önüne geçmek mümkün hale gelmektedir.

3.QUATRO ile toprağınız onarılıp,düzenlenir, organik madde miktarınız artar , bitkinizin ihtiyacı olan ve toprakta bağlı durumda olan besin elementlerinin alınabilir forma dönüşmesine yardımcı olur.

        QUATRO özel formülasyonu ile yapısındaki FOSFOR ‘un toprakta çözünemez hale gelmesini engeller bitki tarafından alımına destek olur.

 

4. QUATRO ve diğer ürünümüz olan HUMICROOT birbirleriyle uyumlu ürünler olduğundan her ikisini karıştırıp tek seferde uygulama yapabilirsiniz.

5. QUATRO özel formülü ile su içinde rahatlıkla dağıldığından asidik gübrelerle karıştırmadığınız sürece damla sulama sistemlerinde ve pulverizatörde tıkama yapmaz.

6.QUATRO her toprak türüne uygundur. Özellikle kireçli topraklardaki olumsuz yapının önüne geçer.


Click the "gear" icon to change the layout of the button. This text will be removed on preview/publish.

© Plusfer.com - Tüm hakları saklıdır.
Kaynaklar (Resources)

[JS_CODE_0]

Make your own website with Mobirise